fbpx

Öğretmenler Odası

Sitemizin bu bölümünde öğretmenlerimizin ihtiyaç duyacakları, lise zümre toplantı tutanakları, şube öğretmenler kurulu tutanakları ve yıllık planlar gibi resmi evrak örneklerini paylaşıyoruz.

Zümre toplantı tutanakları, şube öğretmenler kurulu tutanakları ve yıllık planlar gibi belgelere ek olarak aday öğretmenlerimiz için, içerisinde hazır olarak bulunması gereken bütün evrakların olduğu aday öğretmen dosyamızı da yine bu bölümden indirebilirsiniz.

Ayrıca performans değerlendirme çizelgeleri, ders kesim raporu gibi yıl içerisinde ihtiyaç duyulan diğer belgeler de yine bu bölümde mevcut. Bunlara ek olarak çeşitli dilekçe örnekleri, eTwinning için gerekli evraklar ve her sınıf düzeyinde ihtiyaç duyulan diğer belgeler de yine bu bölümden indirilebilir.

Ders Sarayı ekibi olarak siz öğretmenlerimize resmi evraklar ve belgeler konusunda yardımcı olmak için titizlikle yürüttüğümüz çalışmalar sonucu hazırladığımız tüm bu belgeler, en güncel kanuni mevzuat çerçevesinde, müfredatlara uygun ve kaliteli şekilde oluşturulmuştur. Buradan ihtiyaç duyduğunuz tüm belgeleri başka bir internet sitesi ziyaret etmeden ve uygun materyalleri bulabilmek için defalarca deneme yanılma yapmaya gerek kalmadan, gönül rahatlığıyla indirebilir, düzenleyebilir ve resmi işlemlerde kullanabilirsiniz.

Bitti mi? Tabii ki hayır. Öğretmenler Odası bölümümüzde sosyal kulüp dosyaları, belirli gün ve haftalar için kutlama programları ve destekleme ve yetiştirme kursları için gerekli tüm evraklar da mevcut. Bütün bu evraklara rahatlıkla ulaşabilmek için yapmanız gereken tek şey sitemizi ziyaret etmek.

Sitemizde ayrıca Biyoloji, Coğrafya, Fizik, Matematik, Tarih ve Türk Dili ve Edebiyatı dersleri konu anlatımı yazıları ve sınav örnekleri de bulunmaktadır.

Sitemiz gittikçe büyüyen kullanıcı sayısı ve kaliteli içerikleriyle hem öğrencilerimize hem de öğretmenlerimize destek vermeye ve hızla gelişmeye devam etmektedir. Siz de bizlere destek olmak için sitemizi sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilir, bizleri sosyal medyadan takip edebilir, kendimizi geliştirmemiz ve sizlere daha kaliteli içerikler sunabilmemiz için iletişim bölümümüzden bize önerilerinizi, soru - sorun ve isteklerinizi iletebilirsiniz.

Aday Öğretmen Dosyası

ETWINNING DOSYASI

Sosyal Kulüp Dosyaları

Sosyal Kulüp Dosyaları

Sosyal Kulüp Dosyaları

Yıllık Planlar

Yıllık Planlar

2020-2021 Tüm Yıllık Planlar

Şube Öğretmenler Kurulu Tutanakları

Belirli Gün ve Haftalar

Değerler Eğitimi Dosyası

Diğer Belgeler